На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Як заробити на музиці в інтернеті

  1. Як заробити на своїй творчості?
  2. Найбільш популярні аудіостокі:
  3. Заробіток в інтернеті на Яндекс Музика
  4. Підбиваючи підсумки

  зміст:  У сучасному світі все можна робити через мережу: шукати необхідну інформацію, замовляти продукцію, здійснювати різні платежі і так далі зміст:

  У сучасному світі все можна робити через мережу: шукати необхідну інформацію, замовляти продукцію, здійснювати різні платежі і так далі. Крім усього перерахованого, через інтернет можна ще й заробляти!

  Існує безліч способу заробітку в інтернеті, це і написання відгуків , Текстів, просування сайтів, інтернет-магазини і т.д. Можна заробити невеликі гроші навіть на перегляді відео і лайок в соц. мережах.

  Однак, навички потрібні і важливі навіть у віртуальному просторі. Якщо ви вмієте грати на музичних інструментах або захоплюєтеся електронною музикою, то чому б не спробувати заробіток на музиці в інтернеті?

  Як заробити на своїй творчості?

  Варто сказати заздалегідь - професіоналізм в цій справі не так важливий. Головне - творити з душею, тоді фанати і потенційні покупці самі до вас потягнуться.

  Заробіток на музиці можна розділити на два способи - подача себе як медійної особистості і просто продаж композицій. Комбінуючи ці способи можна домогтися кращого результату. Давайте розглянемо їх ближче.

  • Створення медійної особистості

  Тут основними робочими інструментами є YouTube, Vimeo і інші соц. мережі . Основні витрати припадають на техніку для відео і звукозапису. Без неї складно зробити якісний контент і набрати аудиторію. Для початку можна створювати кавери (виконання чужих композицій) на популярні або нові пісні, це допоможе набрати перших слухачів і фанатів.

  Звідки піде заробіток? Після набору певної кількості передплатників і переглядів ви зможете претендувати на партнерську програму. Далі, розміщувати в відео рекламу, монетизувати його . За найсприятливішого результату, можна побудувати собі непогану кар'єру і заробіток на музиці в інтернеті зможе повністю забезпечувати ваше життя. Також відеохостинг може допомогти просунути вашу музику на торгових майданчиках.

  З мінусів - потрібно вміти себе подавати і продавати. І навіть при цьому, це не гарантує великого успіху.

  • Продаж музики в інтернеті

  Даний спосіб видобутку коштів полягає в безпосередній продаж своїх музичних записів. Принцип простий - розміщуєте аудіозапис на популярних сервісах і чекаєте, коли хто-небудь її купить. Для прикладу можна навести дві найбільш популярні майданчики:

  1. iTunes ;
  2. Bandcamp .

  Ну і звичайно, куди ж без мінусів. Найбільш значимий - комісія з продажів: iTunes беруть 30%, Bandcamp 15%. Другий - складність розкрутки, для цього якраз і варто спробувати розкрутити себе як медійну персону. Вкрай складно продати свою музику, якщо про неї ніхто не знає. Погортайте різні користувальницькі акаунти, проведіть аналіз, подивіться, хто, де і як себе піарить.

  Щодня ви чуєте безліч звуків. Для створення повноцінних фільмів та відеороликів постійно потрібні різні музичні композиції, звуки, семпли, звукові ефекти і так далі. Шукають вони їх зазвичай на спеціальних сайтах - аудіостоках. Це також є повноцінною продажем своєї творчості, але на них розкрутка не так важлива.

  Крім цього, для аудіостока композиція повинна бути абсолютно унікальною і якісною. Для новачків такий спосіб заробітку не підійде: знадобиться наявність і досвід роботи зі студійним обладнанням.

  Принцип роботи простий: користувач реєструє акаунт, завантажує туди свої твори за категоріями. У деяких сервісах ціну на товар встановлює сам користувач, а на інших спеціальні модератори. Як тільки творіння проходить перевірки, його обробляють, знижують якість до бітрейта, накладають водяний знак і виставляють на продаж. Комісія при продажу вилучається.

  Найбільш популярні аудіостокі:

  Слухай музику і заробляй

  Звучить заманливо, чи не так? Сервіс, який надає таку можливість дійсно існує і особливо сподобається любителям електронної музики. називається він beatdek.fm .

  Сайт щодня пропонує зареєстрованому користувачу композиції для прослуховування з різних розцінками. Слухати композицію повністю немає необхідності, приблизно через 20 секунд після початку прослуховування з'являється панель, на якій потрібно двічі натиснути певну кнопку, після цього кошти перераховуються на ваш аккаунт.

  Крім цього, можна ділитися своєю реферального посиланням з друзями, залучаючи нових користувачів в сервіс, за це також можна отримувати відсотки від прослуханих аудіозаписів залучених вами рефералів.

  зрозуміло, заробіток в інтернеті на прослуховуванні музики не принесе вам незліченних багатств. Мінімальний виведення коштів з сайту становить 0,99 фунта. На безкоштовному акаунті вони заробляються приблизно місяць. За прослуховування однієї композиції зазвичай платять 0,0001 фунта. Однак, оплату за пісню і відсотки від залучених користувачів можна підвищувати, покращуючи свій аккаунт. На даний момент існує 5 платних тарифів, найдешевший на 30 днів за 0,99 і найдорожчий на 730 днів за 499,99 фунтів. Кожен з них дає певні бонуси і можливість заробляти більше. Але, навіть при їх використанні розбагатіти не вдасться, здебільшого вони навіть не окупляться.

  Заробіток в інтернеті на Яндекс Музика

  В інтернеті довгий час ходило безліч міфів про заробіток на Яндекс Музиці на чимось неймовірному. За словами автора одного вірусного відео, платять мало не по 5 рублів за хвилину в автоматичному режимі роботи і по 10 рублів за прослуханий трек! Схема обману полягала в інтризі наївних інтернет-користувачів і закликах купити якийсь інтернет курс і програму, за допомогою якої здійснювався заробіток.

  Примітка. Звичайно ж, це розлучення чистої води. Ніхто і ніколи не стане платити реальні гроші за просто так. Заробити на музиці пристойні кошти можна тільки створюючи свої композиції, будьте пильні.

  Партнерські програми і лейбли, які співпрацюють з Яндекс Музикою, платять своїм музикантам. Також Яндекс Музика надає можливість музикантам відмовитися від коштів за розміщення композицій і активувати можливість платежів від слухачів. Така система спрацює тільки з популярними музикантами. Більше ніяких послуг даний сервіс в плані заробітку не надає.

  Підбиваючи підсумки

  Отже, як заробити на музиці в інтернеті стає більш зрозумілим:

  • Продавати себе і розкручувати в соц. мережах, часто це важливіше якості контенту;
  • Розміщувати свою музику на різних аудіостоках;
  • Розміщувати свою творчість на популярних ресурсах для покупки і прослуховування музики;
  • Не давати шахраям ввести вас в оману.

  Читайте також:

  & nbsp

  Як заробити на своїй творчості?
  Якщо ви вмієте грати на музичних інструментах або захоплюєтеся електронною музикою, то чому б не спробувати заробіток на музиці в інтернеті?
  Як заробити на своїй творчості?
  Звідки піде заробіток?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ