На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  10 особливостей просування сайту в Google

  1. Внутрішня оптимізація
  2. зовнішня оптимізація

  Привіт друзі! Безумовно, просування сайту в Google має ряд своїх особливостей. З плином часу у мене накопичилися деякі спостереження з цього приводу. Ними я і поділюся в цій статті.

  Зауважу, що всі нижческазане і нижче перераховане характерно для просування в "російській Гуглі". "Зарубіжний Google" - це практично інша пошукова система, в якій деякі моменти можуть діяти зовсім по-іншому. Ще один момент. Загальні принципи оптимізації сайтів (сторінок) в цій статті я розбирати не буду. Тільки відмінності або особливості просування сайту саме під Google.

  Також пару слів хочу сказати про аудиторію пошукача і бюджети на просування. Аудиторія Google більш просунута, ніж, наприклад, користувачі Яндекса і тим більше пошуку від Mail.ru. Наприклад, часто частки трафіку з Яндекса і Гугл по IT-тематиками (блоги, інтернет, ПК, оптимізація сайтів і так далі) приблизно однакові. Коли ж мова заходить про масові тематиках (розваги, жіноча тематика, кіно і так далі), то палиця істотно перегинається в сторону вітчизняного "дзеркала рунета".

  Аудиторія від всього пошукового ринку коливається в межах 30-40%. Це справедливо для Росії. Наприклад, в Україні він є пошукачем номер 1. Просування під Google, за інших рівних умов, дешевше, ніж під Яндекс. Але користувачі Гугл менш охоче щось купують.

  Внутрішня оптимізація

  1) ступінь важливості окремих сторінок. В google важливіше сторінка, а не весь домен. Власне тому в першій десятці конкурсів: " просування неминуче "І" BestMasterіZація "Були і молоді сайти. Звичайно, рівень довіри до самого проекту у Гугла, безумовно, є. Але якщо у вас є" прокачаних "сторінка на молодому сайті, то велика частка ймовірності, що ви будете в ТОПі. Власне, напевно тому у Яндекса тИЦ поширюється на весь домен, а PageRank на кожну сторінку 1) ступінь важливості окремих сторінок .

  2) Перш ніж здійснювати зовнішню оптимізацію сайту , Потрібно подбати про внутрішню. Гуглу подобаються великі та унікальні тексти, розбиті на частини (наприклад, заголовки). Не те щоб Яндексу такий контент не подобався, але в його видачі часто зустрічаються невеликі матеріали. Тобто якщо брати середній обсяг текстів в першій десятці пошукових систем, то вийде, що в Google він буде більше.

  3) При просуванні в Google буде корисно збільшити внутрішній вага просуває сторінки. Це робиться або внутрішньої перелінковкою , Або постановкою наскрізний посилання.

  4) сніппет в цьому пошуковику він часто береться з мета-тега description. Тому можна трохи маніпулювати змістом видачі 4)  сніппет  в цьому пошуковику він часто береться з мета-тега description . Заманює текст з обов'язковою наявністю ключового слова допоможе вам збільшити CTR з пошуку.

  5) Google любить злегка переоптімізірованние тексти. Тому щільність ключових слів може бути вище, ніж, наприклад, в Яндексі. Але, знову ж таки, ніякої формули немає. 1% ключових слів, 20% ключових слів - це вже не працює. Необхідно намагатися позначити важливість продукту, що просувається запиту на сторінці, але не на шкоду читабельності для користувачів.

  UPD. Після введення алгоритму Google Penguin краще не переоптімізірованние тексти.

  зовнішня оптимізація

  6) Великий вплив посилань на ранжування в Google. Вони досить сильно впливають на позиції. Часто кажуть, що досить купити посилання на сторінку, і вона виявиться в потрібному ТОПі. Причому не завжди ці посилання повинні бути відмінної якості. Цей момент також підтверджує наявність в арсеналі у переможців вищеперелічених конкурсів хрумер або подібних програм.

  Google любить прямі входження просуваються запитів більше, ніж розбавлені. Але це не говорить про виключення обов'язкової частки останніх.

  UPD. Після введення Google Penguin краще добре розбавляти анкор-лист . Вплив неякісних посилань занижено.

  7) Протяги. При просуванні в Google конкурентних запитів добре підключати наскрізні посилання. У минулому конкурсі в моєму арсеналі їх була більшість. Вся справа в тій же важливості сторінок. Чим більше посилається сторінок, тим краще.

  UPD. Через деякий час вплив протягів стало більше негативним, ніж позитивним.

  8) Просуваючи сайт в Google, потрібно враховувати досить старий, але цікавий нюанс. Гуглом враховується тільки перша посилання в документі. Це треба пам'ятати і при внутрішньої оптимізації сайту і при зовнішній, наприклад, коли купуються статті, і ставляться посилання з різними анкорами, але на одну сторінку. Так робити не варто.

  Якщо поставити лінк на одну і ту ж сторінку все-таки необхідно, то можна скористатися додатковими атрибутами. Так, наприклад, організовано в Вікіпедії в змісті сторінки, яке є і навігацією всередині документа.

  UPD. Google став сприймати посилання на сторінку з грат як одну.

  9) Тематична приналежність сайту, з якого ставиться посилання на просувний ресурс, не так важлива. В Google працюють посилання будь-якої тематики. Але якщо просувати на перспективу, то краще подбати про придбання посилань з близьких за тематикою проектів.

  10) Якщо у Яндекса є посилальні і текстові апдейти , То у Google помітити їх не можна. Позиції сайту можуть змінюватися в день кілька разів. Через це говорять, що видачу Google трясе. Саме тому я і не захотів просуватися на перше місце в конкурсі "Просуванні неминуче".

  На цьому сьогодні все. А які особливості в просуванні сайтів під Google помічали ви? Із задоволенням прочитаю ваші коментарі і відповім на питання, що цікавлять На цьому сьогодні все .

  А які особливості в просуванні сайтів під Google помічали ви?

  Новости

  Хороший туристический ресурс

  Вместе с теплой весенней погодой приближается также пора отдыха и путешествий. Многие любители посетить неординарные достопримечательные места уже расставляют приоритеты к вариантам, которые давно

  Когда мы с мужем отправляемся куда-то далеко на машине, я люблю посмотреть фильм на телефоне. Для этого недавно приобрела

  Где купить переходник на объектив

  Я родился с камерой, что звучит смешно. Начал я фотографировать в шесть лет, но никогда не задумывался, о том, что мне подарят когда-нибудь зеркальный фотоаппарат. Но фотографом я так и не стал, я

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ