На первую VAKANSII.com.ua
   На первую VAKANSII.com.ua  На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

  • Страхования
  • Фехтование
  • Инвестирование
  • ПротивоГАЗы
  • Как авто
  • Респираторы
  • Средства пожаротушения
  • Новости
  • Заказ курсовой работы недорого

    Есть затруднения со сдачей курсовой работы точно и в срок? Вы можете заказать курсовую работу от kursoviks.com.ua заказ дипломной работы или курсовой проект по недорогой цене.

    Статьи

    Tworzenie sklepów internetowych, szybki rozwój sklepu pod klucz

    1. Funkcjonalny projekt
    2. Dokładnie na cel
    3. Dlaczego my
    4. Często zadawane pytania
    5. Zadaj nam swoje pytanie
    6. Koszt indywidualnego sklepu i warunki
    7. Pomożemy ci
    8. Projekt sklepu
    9. Wersja mobilna

    Chcesz sprzedać sklep internetowy?

    Oferujemy dwie niezawodne opcje, wybierz swoją:

    Szybki start

    • Wybierz niszę, załóż firmę, spróbuj, eksperymentuj. Czy firma działa? Świetnie, odkryłeś nowe możliwości.

    • Sklep jest wyposażony w absolutnie wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć. Czego potrzebujesz - zrobimy.

    • Nasz produkt został pozytywnie oceniony przez ponad 120 firm detalicznych na Ukrainie.

    • 15 000 UAH

    Unikalny projekt

    • Dla odnoszących sukcesy firm detalicznych i hurtowych, które chcą uzyskać większy zysk kosztem nowych klientów.

    • Wszystkie funkcje sklepu internetowego oraz funkcje marketingu e-mail i SMS, unikalny design.

    • Otrzymasz dochodową ofertę opartą na obiektywnej ocenie czasu poświęconego na stworzenie sklepu. Płatność w częściach.

    • od 95 000 UAH.

    Unikalna oferta!

    Zaoszczędź 40% początkowej wartości magazynu

    19 990 UAH 11 940 Tylko do 30 października i tylko dla 3 sklepów .

    19 990 UAH  11 940 Tylko do 30 października i tylko dla 3 sklepów

    W prezencie otrzymasz wersję mobilną i moduł płatności online (systemy Privat24 i LiqPay)

    Funkcjonalny projekt

    Przechowuj przykłady

    Opinie klientów

    Pomożemy ci

    Czy chcesz rozpocząć sprzedaż w Internecie?
    Potrzebujesz niezawodnego sklepu internetowego i firmy gotowej do pomocy przy Twoich pytaniach?

    Szukamy tylko klientów, którzy chcą więcej od życia :)

    Nasz zespół zawsze chętnie pomoże rozwiązać Twoje problemy.

    Nasz zespół zawsze chętnie pomoże rozwiązać Twoje problemy

    Posiadamy niezbędną wiedzę, bogate doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych i promowaniu w Internecie od podstaw.

    Zamawiając u nas sklep, otrzymasz: wysokiej jakości serwis, wsparcie projektu, a co najważniejsze - pomożemy zwiększyć Twoje zyski i pomożemy uniknąć niepotrzebnych kosztów.

    Dokładnie na cel

    Webpromotion jest certyfikowanym partnerem Google.
    Nasi eksperci wielokrotnie potwierdzali swoją wiedzę w dziedzinie reklamy Google AdWords

    Dlaczego my

    Nasze plusy i minusy

    Plusy „+” minusy „-” + Pełna obsługa

    Nie tylko stworzymy sklep internetowy, ale również pomożemy w promocji Internetu. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklama kontekstowa, remarketing, analityka, zalecenia dotyczące poprawy jakości ... Wiemy, jak sprawić, by Twój sklep sprzedawał się i robił to w ten sposób.

    - Brak umowy

    Zawarcie umowy zajmie dużo czasu i czasu na koordynację i dyskusję. W rzeczywistości zamiast spędzonego czasu otrzymasz gotowy sklep internetowy. W ramach gwarancji otrzymasz fakturę za usługę i certyfikat ukończenia, czyli to, czego potrzebujesz lub czego potrzebujesz. Wyjątkiem jest rozwój sklepu o unikalnym wzornictwie i indywidualnym budżecie, tutaj umowa jest integralną częścią.

    + Cena

    Opracowaliśmy rozwiązanie, które pozwala uniknąć znacznych kosztów rozwoju sklepu internetowego, ale nie kosztem jakości i funkcjonalności. Teraz otrzymasz jeszcze więcej możliwości i „korzyści” za bardzo przystępną cenę.

    - Pomagamy nie wszystkim

    Czasami zdarzają się przypadki, w których niemożliwe jest znalezienie wzajemnego zrozumienia z klientem, jest to z pewnością znane. W tym przypadku wszystkie nasze zobowiązania wiążemy z pełnym wdrożeniem i przeniesiemy proces do innej firmy zgodnie z wyborem klienta. Nie trzymamy się „przymusowo”, jeśli coś „poszło źle” i rozstaliśmy się z przyjaciółmi.

    + Szybki wynik

    Stworzymy dla Ciebie pełnoprawny sklep internetowy w mniej niż 2 tygodnie. Możesz próbować eksperymentować z uruchamianiem firm bez zbędnych oczekiwań i kosztów.

    + Wysoka jakość

    Otrzymasz: nowoczesny design, wygodne zarządzanie, wsparcie osobistego doświadczonego menedżera i bezpłatne porady dotyczące poprawy jakości.

    Często zadawane pytania

    1. Koszt

    Oferujemy dwie opcje.
    Jeśli chcesz stworzyć niezawodny sklep internetowy, bez dodatkowych nadpłat, rozwiązanie Quick Start jest dla Ciebie. Cena tutaj jest zawsze minimalna i mamy ładne zniżki.

    Jeśli potrzebujesz wyjątkowego projektu, dodatkowych funkcji i elastycznego budżetu na stworzenie sklepu internetowego, zaoferujemy Ci całkowicie unikalny projekt „pod klucz”, którego cena będzie zależna od wydatków naszego zespołu na jego stworzenie. 2. Forma płatności

    Pracujemy przelewem bankowym i gotówką.
    Dokumenty zostaną wysłane do Ciebie pocztą kurierską lub listem poleconym, lub „z ręki do ręki”.

    Zarówno gotówce, jak i bezgotówkowym formom płatności towarzyszą wszystkie niezbędne dokumenty.

    3. Czas

    Rozwój sklepu internetowego zajmie nie więcej niż 2 tygodnie. Poszczególne zadania są rozwiązywane zgodnie ze wstępnym oszacowaniem czasu.

    4. Traktat

    Pracujemy zarówno z umową, jak i bez, dostarczając dokumenty potwierdzające płatność. Kontrakt dotyczy rozwoju sklepu o indywidualnym niepowtarzalnym wyglądzie i indywidualnym budżecie.

    5. Projektowanie

    Opracowaliśmy optymalną strukturę projektu, która spełnia wszystkie nowoczesne wymagania, a także skutecznie przejawia się w zwiększaniu sprzedaży sklepów naszych klientów.

    Ponadto w projekcie otrzymujesz prawie wszystkie niezbędne elementy, które są używane przez wiodące sklepy internetowe na Ukrainie i za granicą.

    Możliwe jest również opracowanie indywidualnego projektu. 6. Zapisz silnik

    Nasza platforma jest wyjątkowa w swojej prostocie.

    Zrozum, administracja sklepu będzie w stanie nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik.

    Jeśli z czasem chcesz przyciągnąć programistów do finalizacji sklepu, zapewnimy w tym celu niezbędny dostęp.

    Zadaj nam swoje pytanie

    Opracowanie unikalnego sklepu internetowego

    Tworzenie sklepu internetowego z indywidualnym budżetem

    Oferujemy Ci wizualne zapoznanie się z etapami, które czekają na Ciebie w drodze do stworzenia unikalnego i idealnego sklepu internetowego :-)

    2. Nasz menedżer wyjaśnia Twoje życzenia dotyczące projektu.

    3. Dokonujemy wstępnej oceny zadania i podajemy orientacyjny budżet.

    4. Na spotkaniu z Tobą jeszcze raz określimy wszystkie szczegóły i życzenia.

    5. Uzgodniamy budżet i terminy.

    6. Przygotuj i podpisz umowę.

    7. Opracowujemy projekt, koordynujemy z Tobą, programujemy.

    8. Przekazujemy projekt w określonym czasie.

    * 80% naszych klientów podjęło pozytywną decyzję o współpracy z nami!

    Koszt indywidualnego sklepu i warunki

    Koszt opracowania unikalnego sklepu internetowego zależy od funkcjonalności.

    Im bardziej złożony projekt i projekt - tym droższy będzie koszt rozwoju i odwrotnie - im prostsze zadanie, tym niższy budżet.

    Zadzwoń do nas (067) 971-56-15, a my damy ci obiektywną ocenę.

    Podstawowa zasada tworzenia unikalnego sklepu - etapowa

    Stopniowy rozwój pomoże stworzyć sklep internetowy w dokładnie określonym czasie.

    1. Dokładnie określ zadania

    2. Dzielimy zadania na etapy

    3. Oszacuj czas

    4. Zatwierdź cenę i czas

    Pierwszy etap jest najważniejszy, obejmuje opracowanie wszystkich funkcji niezbędnych na początek. Kolejne etapy to wprowadzenie szeregu pomysłów na ulepszenie sklepu, które z czasem są uzupełniane nowymi zadaniami.

    Jeśli pójdziesz w przeciwnym kierunku i opracujesz „nowe chipy” na pierwszym etapie, kiedy sklep nie zostanie uruchomiony i nie zostanie przetestowany, prawdopodobne jest, że uruchomienie projektu zostanie odroczone na czas nieokreślony, co stoi w sprzeczności z planowaniem biznesowym i komplikuje zadanie ostatecznej oceny kosztów projektu, ponieważ zmiany są dokonywane okresowo i wpływają na całkowity budżet.

    Pomożemy ci

    Zarządzanie sklepem

    Nasz system zarządzania sklepami (CMS) służy do zarządzania sklepem, co pozwoli Ci łatwo pracować z katalogiem produktów i zamówieniami i nie będzie wymagać specjalnej wiedzy w dziedzinie technologii internetowych. Demonstracyjny system zarządzania

    Na Twoje życzenie zapewnimy Ci dostęp do panelu sterowania sklepu, abyś mógł docenić wszystkie zalety naszej platformy.

    Projekt sklepu

    Projekt sprzedawanego sklepu internetowego powinien być prosty i położyć nacisk na oferowane produkty i łatwość zamawiania.

    Spędzamy dużo czasu zastanawiając się nad strukturą i rozmieszczeniem elementów na stronach sklepu internetowego, aby był wygodny i atrakcyjny dla klientów, a co najważniejsze, spełnia postawione przed nim zadanie - sprzedaje jak najwięcej i wydajniej.

    Wersja mobilna

    Wsparcie

    Wniosek o utworzenie sklepu internetowego

    Rozwój sklepu internetowego

    Aby zwiększyć sprzedaż - musisz poinformować potencjalnych klientów (osoby zainteresowane produktami, które oferujesz) o tym, co mogą kupić od Ciebie, innymi słowy - przeprowadzić kampanię reklamową, która przyciągnie do Twojego sklepu internetowego ta grupa ludzi, potencjalnych klientów.

    Reklamuj się w Internecie na różne sposoby, wszystkie najbardziej skuteczne techniki są opisane w promocja w Internecie.

    Najbardziej skuteczne mechanizmy reklamowe: reklama kontekstowa i remarketing .

    Remarketing i reklama kontekstowa są idealne do rozpoczęcia kampanii reklamowej w sklepie internetowym i pomogą znacząco zwiększyć sprzedaż, ponieważ skupiają się wyłącznie na grupie docelowej.

    Zadzwoń i zadawaj pytania, chętnie Ci pomożemy: (067) 971-56-15

    Czy firma działa?

    Новости

    www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua

    Rambler's Top100
     письмо веб-мастеру