На первую VAKANSII.com.ua
  На первую VAKANSII.com.ua На первую VAKANSII.com.ua
СЕГОДНЯ НА САЙТЕ:  162 ВАКАНСИЙ. НОВЫХ - 19 Интернет
  47262 РЕЗЮМЕ. НОВЫХ - 14 Если не работает
 Сайт газеты

 • Страхования
 • Фехтование
 • Инвестирование
 • ПротивоГАЗы
 • Как авто
 • Респираторы
 • Средства пожаротушения
 • Новости
 •  

  Статьи

  Главная Новости

  Скільки заробляють лікарі у Польщі?

  Опубликовано: 09.06.2022

  Зарплата лікарів дуже різна. На точний розмір оплати праці представників цієї професії впливає багато різних факторів, таких як місце роботи або спеціалізація. Скільки отримують Лікарі у Польщі? Медична освіта дуже довга і вимоглива, тому заробіток лікарів-початківців набагато вищий, ніж найнижча національна зарплата. Проте польські медичні працівники все одно вирішують поїхати працювати до країн Євросоюзу через привабливіші умови працевлаштування. Однак слід зазначити, що польський лікар за кордоном повинен вільно володіти мовою, яка використовується в даній країні, а також знати спеціальну медичну лексику цією мовою.

  Скільки заробляють лікарі у Польщі?

  Обов'язки

  Лікар – це людина, яка добре розуміється на людському тілі. До обов'язків лікаря входить надання допомоги своїм пацієнтам, а також надання інформації про поточний стан здоров'я, пропозицію методів лікування та встановлення діагнозів з метою боротьби з хворобами або попередження їх подальшого розвитку. За наявності такої необхідності лікар може направити свого пацієнта до іншого лікаря для консультації, аналізів або операції.

  Хто може стати лікарем?

  Лікарем може стати людина, яка має шестирічний диплом медичної освіти. Медицину у Польщі можна вивчати у кількох медичних університетах країни.

  Право на практику надається Окружною медичною радою. Людина, яка хоче стати лікарем, повинна мати польське громадянство або бути громадянином Європейського Союзу, а також мати повну дієздатність і не мати протипоказань за станом здоров'я для занять такою професією.

  Закон про заробітну плату в охороні здоров'я 2021 р.

  З 1 липня 2021 року набув чинності урядовий проект поправок до закону про мінімальну заробітну плату у сфері охорони здоров'я. Тепер жоден працівник служби охорони здоров'я або основної діяльності медичної установи не зможе мати фіксовану базову заробітну плату на рівні, нижчому від передбаченого законом.

  Заробіток лікаря-стажера та лікаря без спеціалізації

  На сьогодні доступні різні Вакансії лікарів у Польщі.

  Лікар-стажер з липня 2021 року може розраховувати на заробітну плату у розмірі 4 186 злотих. Лікар або стоматолог без спеціалізації отримує мінімальну заробітну плату у розмірі 5478 злотих.

  Новости

  www.natali.ua www.buhgalteria.com.ua www.blitz-press.com.ua  | www.blitz-price.com.ua  | www.blitz-tour.com.ua
   
  Rambler's Top100
   письмо веб-мастеру
  Copyright c 2000, Блиц-Информ   
  rss